Sme certifikovaný partner BMS systémov Schneider Electric.

Sme certifikovaný Silver Partner LOXONE

Čo je LOXONE?

Čo je LOXONE

V bežnom dome sa používa množstvo zariadení. Každé z nich má svoje ovládacie prvky - ovládač, tlačidlá či aplikácie, pričom žiadne zariadenie nevie, čo robí to druhé a obyvateľ domu tak občas nevie, čo má vlastne ovládať.

Problém je, že zariadenia medzi sebou nedokážu komunikovať za účelom splnenia požiadaviek. A to nie je ani inteligentné, ani pohodlné. V Loxone inteligentnom dome je všetko ovládané z centrálneho miesta - malej, zelenej krabičky, Loxone Miniservera.

Vďaka tejto jednotke sa môže prostredníctvom senzora prítomnosti ovládať nielen osvetlenie, ale aj alarm, hudba, vetranie, klimatizácia a omnoho viac. Ovládať domácnosť môžete klasicky cez tlačidlá alebo mobilný telefón, ak práve nie ste doma. V Loxone inteligentnom dome môžu byť aktivované scény, ktoré sa prispôsobia Vášmu životnému štýlu a nie naopak.

c0033b3f488a4b3ea0f83f03eff1ce1c.png

O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami návrhu, dodávky aj realizácie systémov v oblasti fotovoltaických elektrárni, merania a regulácie, inteligentnej elektroinštalácie a iných.

kontaktujte nás

Kde nás nájdete

iMASAB s.r.o.
Pod Táborom 13683/43
080 01 Prešov
tel.: +421 905 562 185
email: imasab@imasab.sk
Nájsť na mape Sleduj na Facebooku