Sme certifikovaný partner BMS systémov Schneider Electric.

Sme certifikovaný Silver Partner LOXONE

Alarm

S alarmom od Loxone získate cenovo výhodné a rozumné riešenie. So systémom domácej automatizácie od Loxone môžete výhodne vytvoriť plnohodnotný alarm bez zaobstarávania ďalších komponentov!

Ovládanie alarmu s Loxone

Šetrite finančné prostriedky! Použite na realizáciu plnohodnotného alarmu Loxone Miniserver a komponenty, ktoré už vlastníte. Na vytvorenie zabezpečovacieho systému môžete použiť dverné kontakty, detektory dymu, senzory pohybu či kamery. Pozrite sa na ovládanie alarmu s Loxone!

Použite ako alarm rôzne senzory, detektory pohybu, osvetlenie, rolety a hudobný systém. Ak by bol v dome zaznemenaný pohyb nepozvaného hosťa, v celom dome začnú blikať svetlá, vytiahnu sa žalúzie a audio systém začne hrať Rammstein na maximum. Vďaka našim produktom je všetko možné.

Váš Loxone Miniserver Vás upozorní na danú udalosť cez SMS, email alebo dokonca telefonát na Váš mobilný telefón. Alarm môžete zapnúť odkiaľkoľvek. Rovnako si vďaka smartfónom, či notebookom môžete skontrolovať vašu domácnosť. V prípade poplachu budete vďaka Loxone Caller Service automaticky informovaní o akýchkoľvek, pre vás dôležitých, zmenách.

Vytvorte si svoj poplašný systém podľa vašich predstáv, a to rovno s rôznymi stupňami výstrahy! Prideľte ľubovoľným tlačidlám v dome funkciu zapnutia a vypnutia alarmu (napríklad pri hlavných dverách). Prípadne si nastavte stupňovanie alarmu. Po spustení alarmu sa najskôr rozblikajú svetlá, neskôr sa spustí siréna a nakoniec dostanete telefonát, ktorý Vás upozorní na situáciu v dome.

O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami návrhu, dodávky aj realizácie systémov v oblasti fotovoltaických elektrárni, merania a regulácie, inteligentnej elektroinštalácie a iných.

kontaktujte nás

Kde nás nájdete

iMASAB s.r.o.
Pod Táborom 13683/43
080 01 Prešov
tel.: +421 905 562 185
email: imasab@imasab.sk
Nájsť na mape Sleduj na Facebooku