Sme certifikovaný partner BMS systémov Schneider Electric.

Sme certifikovaný Silver Partner LOXONE

Kúrenie

Regulovanie kúrenia

Presná teplota v každej miestnosti

Regulácia vykurovania vám umožní nastaviť individuálnu teplotu v každej miestnosti presne podľa vašich potrieb. Asi každý má v spálni radšej nižšiu teplotu ako v obývačke. A naopak, ráno v zime preferujeme väčšiu teplotu v kúpeľni než v obývačke. Vďaka Loxone si môžete nastaviť rôzne teploty v rôznych miestnostiach v rôzne časy a tak sa môžete vo vašom dome cítiť vždy pohodlne.

Jednoduchý, učiaci sa režim vykurovania

Učiaci sa režim ovládania od Loxone vie, kedy je potrebné začať Váš dom vykurovať. Ušetrite reguláciou vykurovania! Pre tento režim stačí nastaviť dobu a teplotu pre každú miestnoť. V ob- dobí 2-3 týždňov sa systém naučí, ako dlho trvá vyhriatie izby na poža- dovanú komfortnú teplotu a následne sám začne regulovať celý okruh. S Loxone už nemusíte nechať zapnuté vykurovanie celý deň.

Využívajte energiu efektívne

Odoberajte len toľko energie, koľko reálne spotrebujete. S Loxone môže- te každú miestnosť regulovať samostatne. S naším Miniserverom sa vám už nestane, že v izbe bude väčšia teplota a vy budete musieť vetrať. V každej izbe bude len taká teplota, akú si nastavíte. A aj to len v časoch a dňoch, kedy to budete potrebovať. S Loxone je regulácia kúrenia naozaj jednoduchá.

Diaľkové ovládanie bez zbytočných príplatkov

Nech už ste kdekoľvek, s našimi aplikáciami môžete zapnúť kúrenie, meniť teplotu v miestnosti alebo ju len skontrolovať. Naše aplikácie pre iPhone, Android, tablety a webové prehliadače Vám umožnia ovládať kúrenie odkiaľkoľvek. Aplikácie sú, sa- mozrejme, zadarmo.

Pre profesionálov

Chcete mať úplnú kontrolu nad vykurovaním? Využite reguláciu teploty vykurovacej vody. Dostaňte z vášho inteligentného domu čo najviac!

Zaznamenávajte štatistiky o kúrení

Naše riešenie domácej automatizácie ponúka dostatok priestoru na zaznamenávanie štatistík, ktoré môžete počas roka vyhodno- covať.

O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami návrhu, dodávky aj realizácie systémov v oblasti fotovoltaických elektrárni, merania a regulácie, inteligentnej elektroinštalácie a iných.

kontaktujte nás

Kde nás nájdete

iMASAB s.r.o.
Pod Táborom 13683/43
080 01 Prešov
tel.: +421 905 562 185
email: imasab@imasab.sk
Nájsť na mape Sleduj na Facebooku