Sme certifikovaný partner BMS systémov Schneider Electric.

Sme certifikovaný Silver Partner LOXONE

Tieniaca techika

Inteligentná tieniaca technika sa v lete stará o ochladzovanie miestností a v zime o ich maximálne vyhriatie. Ovládanie tieniacej techniky je s Lo- xone veľmi jednoduché.

Inteligentné ovládanie

Nezáleží na tom, či chcete ovládať žalúzie, markízy alebo rolety - s Loxone je možné všetko, a to presne podľa vašich predstáv! Objavte s Loxone možnosti inteligentného tienenia v závislosti od okolitých javov, denného svetla alebo ročného obdobia. Ovládanie možno práve držíte v rukách. Ide to totiž napríklad aj cez smartfón (iPhone, Android), či tablet. Taktiež cez ne alebo cez tlačidlá môžete ľahko spustiť centrálne funkcie.

Množstvo rôznych funkcií

Množstvo funkcií pripravených práve pre vás. Ovládajte tieniacu techniku, ako chcete vy a nie len tak, ako to chce výrobca! Centrálne funkcie roliet, automatické tienenie žalúzií alebo automatické zatiahnutie markízy pri silnom vetre. To všetko a ešte oveľa viac môžete získať pomocou nášho riešenia - presne podľa vašich požiadavkov, jednoducho a lacno. S Loxone Miniserverom si vo vašom inteligentnom dome vytvoríte plnohodnotné ovládanie akejkoľvek tieniacej techniky.

Flexibilita a funkčnosť

Ovládanie a nastavenie vašej tieniacej techniky je vďaka Loxone Miniserveru plne funkčné a flexibilné. V našom konfiguračnom softvéri môžete všetko veľmi jednoducho zmeniť podľa vlastných potrieb, nezáleží na tom, či ide o vlastnosti, úlohy, skupiny alebo celkové nastavenie tieniacich prvkov. Vďaka vopred pripraveným funkciám si môžete zatiahnuť žalúzie na 30 minút a dať si poobedňajší spánok. Tienenie si, samozrejme, môžete nastaviť aj v závislosti od počasia. Ak je počasie nepriaznivé, tieniaca technika sa vytiahne, aby nedošlo k jej poškodeniu.

O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami návrhu, dodávky aj realizácie systémov v oblasti fotovoltaických elektrárni, merania a regulácie, inteligentnej elektroinštalácie a iných.

kontaktujte nás

Kde nás nájdete

iMASAB s.r.o.
Pod Táborom 13683/43
080 01 Prešov
tel.: +421 905 562 185
email: imasab@imasab.sk
Nájsť na mape Sleduj na Facebooku