Sme certifikovaný partner BMS systémov Schneider Electric.

Sme certifikovaný Silver Partner LOXONE

Úspora

Loxone Miniserver je tu pre to, aby vám pomohol s problémom zbytočných nákladov za energie a ušetril ročne niekoľko stoviek eur.

Stmievajte svetlá a šetrite energiu

V noci je pre náš zrak jasné svetlo dosť nepríjemné. Vďaka nášmu systému môžete mať po ceste na záchod zapnuté stmavené svetlá a ako bonus budete ešte aj šetriť. Moderné osvetlenie umožňuje jeho stmievanie. Hneď ako sa zotmie, svetlá sa automaticky stlmia na 60 %. Počas dňa ich môžete nechať svietiť na 80 %.

Zadefinujte pre každú miestnosť teplotu, ktorú v nej chcete mať. Tým spotrebujete len toľko energie, koľko naozaj potrebujete. Inteligentná regulácia kúrenia od Loxone Vám umožní spotrebovať len skutočne potrebné množstvo energie na vykurovanie jednotlivých miestností. Zistite viac o možnostiach ovládania kúrenia.

Je známe, že najviac tepla do domu vniká, a tiež z neho uniká, cez okná. Pomocou regulácie tieniacou technikou je možné tento efekt regulovať na minimum. S Loxone môžete ovládať rolety alebo žalúzie v závislosti od polohy slnka alebo napríklad vonkajšej teploty.

Spotrebiče v pohotovostnom režime tvoria nezanedbateľnú časť odberu elektriny, pričom výška účtov rastie práce v'daka týmto zariadeniam o niekoľko stoviek eur ročne. Vypnite všetky zariadenia - TV, DVD prehrávač, Blu-ray prehrávač, hifi vežu či PC jednoduchým stlačením tlačidla.

O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami návrhu, dodávky aj realizácie systémov v oblasti fotovoltaických elektrárni, merania a regulácie, inteligentnej elektroinštalácie a iných.

kontaktujte nás

Kde nás nájdete

iMASAB s.r.o.
Pod Táborom 13683/43
080 01 Prešov
tel.: +421 905 562 185
email: imasab@imasab.sk
Nájsť na mape Sleduj na Facebooku