Sme certifikovaný partner BMS systémov Schneider Electric.

Sme certifikovaný Silver Partner LOXONE

Osvetlenie

Ovládanie osvetlenia je veľmi jednoduché. Vytvorenie individuálnej atmosféry je však beh na dlhú trať. Často sa stáva, že kým zistíme, aká kombinácia svetiel nám vyhovuje, uplynie dlhá doba. S Loxone si však tento proces môžete uľahčiť!

Premeňte vaše svetlá na inteligentné osvetlenie. Jednoduchým stlačením tlačidla sa rozsvietia vybrané svetlá, nastaví sa zvolená farba a tiež požadovaná intenzita osvetlenia. Tým si v dome v priebehu sekundy vytvoríte perfektnú atmosféru.

S Loxone si vždy môžete vybrať, ako chcete Vaše osvetlenie ovládať. Ak teda máte radi klasický spôsob, môžete osvetlenie zapnúť tlačidlom na stene. Ako bonus si môžete nastaviť centrálnu funkciu, ktorou napríklad zhasnete všetky svetlá na chodbe alebo rovno v celom dome.

Vaše osvetlenie môžete ovládať cez naše bezplatné aplikácie pre iPhone, iPad, iPod, Android alebo webové rozhranie z Vášho počítača. Konkrétne môžete napríklad zmeniť farby, stmievať osvetlenie, či meniť svetelné scény ...)

Osvetlenie môžete ovládať pomocou tlačidla, pohybového senzoru, časovača... Záleží len na Vás, aké funkcie budete chcieť vo Vašom inteligentnom dome používať.

c40b74e72e2943e29907fc5e6ca31da3.jpg

O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami návrhu, dodávky aj realizácie systémov v oblasti fotovoltaických elektrárni, merania a regulácie, inteligentnej elektroinštalácie a iných.

kontaktujte nás

Kde nás nájdete

iMASAB s.r.o.
Pod Táborom 13683/43
080 01 Prešov
tel.: +421 905 562 185
email: imasab@imasab.sk
Nájsť na mape Sleduj na Facebooku